اموش جامع cng

جهت خرید کلیک کنید
متفرقه

وضعیت خودرو مشتری سایپا

وضعیت خودرو مشتری سایپا

حسین کاظمی افزود: تحویل این تعداد خودرو به موازات رشد تولید در این مجموعه رقم خورده و بیانگر تسریع در تحویل تولیدات از کارخانه به مشتریان است.

به گفته وی بخش کوچکی از محصولات که به‌دلیل کسری چند قطعه همچنان به مرحله تحویل نرسیده نیز، به‌سرعت در حال تکمیل و تحویل است.

 

وضعيت خودروي مشتري, وضعیت پلاک خودروی مشتری, وضعیت خودرو مشتری سایپا, وضعیت خودروی مشتری, وضعیت خودروی مشتری ایران خودرو, وضعیت خودروی مشتری سایپا, وضعیت مشتری سایپا

کاظمی ادامه داد: گروه خودروسازی سایپا تحویل به‌موقع خودروهای مشتریان براساس اولویت ثبت‌نامی را در صدر اهداف خود قرار داده است که خوشبختانه تاکنون همین روند را دنبال کرده‌ایم.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: همان‌طور که پیشتر نیز اعلام شد، تعهدات معوق ۱۸ محصول سایپا تا پایان شهریورماه به صفر خواهد رسید و در نیمه دوم سال، با سرعت بیشتر و منطبق با قرارداد مشتریان، خودرو تحویل خواهیم داد.

وی گفت: درحال‌حاضر تحویل خودرو به مشتریان را در چند حوزه شامل خودروهای پیش‌فروش، فروش فوری، طرح‌های جایگزینی و… به‌طور همزمان دنبال می‌کنیم که این موضوع بیانگر تلاش سایپا برای جلب رضایت مشتریان است.

کاظمی در پایان گفت: با ورود محصولات جدید و تسریع در تحویل خودروهای مشتریان، تا پایان سال شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در امر تحویل خودرو و عرضه به بازار خواهیم بود.

وضعیت خودرو مشتری سایپا
وضعیت خودرو مشتری سایپا

زمان تحویل خودروهای ثبت نامی سایپا 98, زمان تحویل خودروهای ثبت نامی سایپا 99, سایپا وضعیت خودرو مشتری, سایت سایپا فروش فوری, مدت زمان تحویل خودرو بعد از فاکتور شدن,

تولید سایپا چه میزان افت داشته است؟

آن طور که آمارهای پنج ماه نخست 1398 نشان می‌دهد 320 هزار و 339 دستگاه در پنج ماهه امسال از سوی خودروسازان تولید شده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 27 درصد کاهش را نشان می‌دهد.

همچنین آخرین داده‌های خودروسازان نیز حکایت از آن دارد که در مرداد ماه امسال 60 هزار و 747 خودرو در کشور تولید شده که تغییرات تولید خودرویی‌ها نسبت به تیر ماه افت 6/7 درصدی را نشان می‌دهد.

میزان تولید سایپا نیز در پنج ماهه نخست امسال کاهش 4/11 درصدی داشته است.

چرا سایپا تیبا را تحویل نمی‌دهد؟

در عین حال یکی از کاربران دیگر درباره عدم تحویل به موقع سایپایی‌ها می‌گوید: «خودروی مورد نظر را در اسفند ماه تکمیل وجه کردیم و سایپا نیز در طرح فروش اعتباری دعوت نامه داده‌. قرار بود 105 روزه خودروی ثبت نام شده را تحویل دهند اما حالا 165 روز از موعد قرار آنها گذشته است.»

از سوی دیگر یکی از شهروندان تهرانی نیز درباره ثبت نام تیبا صندوق‌دار برای تجارت‌نیوز نوشته است: «شهریور ماه سال گذشته تیبا صندوق‌دار ثبت نام کردم دعوت‌نامه باید اسفند ماه می‌آمد. خودرویی زیر پایمان را فروختیم تا تکمیل وجه کنیم. به ما وعده دادند 60 روزه خودرو را تحویل می‌دهند اما امروز 120 روز گذشته و هیچ خبری از تحویل این خودرو ساخت داخل نیست.»

وضعیت خودرو مشتری سایپا
وضعیت خودرو مشتری سایپا

خودروها به موقع به دست خریداران شهرستان‌ها می‌رسد؟

از سوی دیگر رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو نیز درباره اینکه چرا خودروسازان خودروی خود را به موقع تحویل نمی‌دهند؟ به تجارت‌نیوز می‌گوید: از زمانی که تغییر و تحول در بخش‌های مدیریتی رخ داده گام مثبتی در راستای تحویل به موقع خودروها شکل گرفته است. در این بازه زمانی عرضه خودرو روی غلتک افتاده و خودروسازان تا به امروز نیز توانسته‌اند تا حدودی به تعهداتشان عمل کنند.

سعید موتمنی می‌افزاید: در حال حاضر کسانی که طی سه ماه گذشته خودرو ثبت نام کرده‌اند بعد از دو ماه خودروهایشان را تحویل می‌گیرند و خودروهای ناقص در انبارها نیز در حال تکمیل است.

او درباره وضعیت تحویل خودروسازان به شهرستان‌ها اظهار می‌کند: در حال حاضر فرقی نمی‌کند خودروسازان خودروهای خود را نیز به شهرستان‌ها نیز عرضه می‌کنند. تحویل خودروها به موقع نیست اما بازه زمانی تحویل خودروها نسبت به سال گذشته کمتر شده است.

اما با وجود چنین وضعیتی باید دید سایپا می‌تواند رضایت مشتریان را جلب کند؟

اطلاع از وضعيت خودرو ثبت نامي ايران خودرو, پیگیری تحویل خودرو سایپا, پیگیری وضعیت خودرو مشتری سایپا, زمان تحویل خودروهای ثبت نامی سایپا 1400,

 

مشاهده بیشتر

مهندس صالحی

مکانیکو مجموعه‌ای خلاق می‌باشد که با هدف بالابردن سطح دانش و مهارت عیب یابی و تربیت متخصصین کار آزموده بنا گردیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا