😍خودروهای گاز سوز😍

صدای رگلاتور EF7 مدل بوش

سرویس رگلاتور OMVLمجموعه رگلاتور EF7-CNG

فشار شکن و رگولاتور گاز برای شکستن فشار گاز در مخازن تحت فشار ، سیلندر گاز و سمپل سیلندر مورد استفاده می باشد . همان طور که می دانید رگولاتور ها از جنس استیل و برنجی برای گاز های خورنده و گازغیر خورنده باید انتخاب گردد .

  http://blog.mechanico.ir/wp-content/uploads/2020/04/ban_1.gif  

سایز رگولاتور ، تعداد گیج رگولاتور ، دبی رگولاتور ، دیافراگم رگولاتور ، دقت رگولاتور و تعداد پورت رگولاتور مهم می باشد . در صنعت خودرو سازی نیز رگولاتور استفاده می شود و مانند یک شیر مکانیکی برای کنترل فشار عمل می کند تا بتواند فشار گاز را به حد مطلوب برساند و احتراق را در حد بهینه تنظیم نماید .محدوده فشار که برای رگولاتور انتخابی در نظر گرفته می شود با توجه به فشار مخزن، شیر مخازن، شیر های برقی ، اندازه لوله های سیستم ، فیلتر های مورد استفاده ، محیط مورد استفاده ، دبی خروجی رگولاتور و رطوبت محیط متفاوت می باشد .

صدای رگلاتور EF7 مدل بوش
صدای رگلاتور EF7 مدل بوش

استفاده ار فیلتر فشار بالا در قسمت رگولاتور ، فیلتر داخلی 40 میکرون نیاز می باشد . در سیستم خودرو گاز از مخزن هایی با فشار بالا خارج می شود و از خطوط پرفشار عبور میکند و پس از شیر برقی وارد رگولاتور موجود در سیستم با کاهش فشار به یک یا دو اتمسفر می شود .در این لحظه دما کاهش پیدا می کند و ناخالصی ها در خروجی ایجاد می شود و به مرور زمان این خالصی ها بیشتر می شود برای رفع این مشکل وجود آب گرم در سیستم مانع یخ زدگی می شود .

مطلب پیشنهادی:

شستشوی سوزن انژکتور گاز


در سیستم خودرو ، رگولاتور یک مرحله ای، رگولاتور دو مرحله ای، رگولاتور سه مرحله ای با مکانیزم دیافراگمی و پیستونی شامل سیستم گرم کننده ، یک عدد شیر اطمینان ، و شیر برقی با ولتاژ 12 ولت و مقاومت و جریان مشخص شامل می شود

صدای رگلاتور EF7 مدل بوش

سمند ef7دوگانه با ریگلاتور بوش دارم.زمانی که خودرو میره روی گاز یه لرزش درون گلگیر سمت شاگرد همرا با صدا میوفته توی اتاق ماشین،هرزگرد،اگزوز رو بررسی کردند و فقط روی گاز این اتفاق میوفته،ریگلاتور هم باز کردم و زیر سه تا پایش تیوپ ضخیم گذاشتم ولی بعد دو روز دوباره شروع شده

 


مطلب پیشنهادی:

کامل ترین اموزش عیب یابی cng


بله صدا از رگلاتور هست

باید یه سرویس روی رگلاتور انجام شود تا صدا از بین برود.

البته این صدا هیچ ایراد و خطری ندارد

بیشتر بدانید

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن